Bear Grylls

Bear Grylls (celým jménem Edward Michael Grylls) sloužil tři roky u SAS po nehodě při seskoku padákem v Africe si zlomil tři obratle, následuje rehabilitace která trvá několik měsíců, ale Grylls nikdy nepřestává myslet na svůj sen o lezení na Everest. Nakonec se vyléčí a vrchol zdolá avšak během sestupu je téměř zabit jeho život zachránil jen jeho team-mate a lano. V roce 2003 přepluje Severoatlantický oceán v malém nafukovacím člunu.

Je majitelem černého pásu v karate. Bear Grylls přeletěl jako první v historii padákem Mount Everest.Bear Grylls, procestuje celý kontinent, aby vypátral, jaké schopnosti jsou nejdůležitější k přežití v těch nejnehostinějších místech na Zemi od evropských Alp až po poušť Mohab ve státě Utah.

Po dokončení jeho vojenské služby u speciálních jednotek britské armády byl nejmladším mužem, který zdolal hory Mount Ama Dablan a Mount Everest. Pořad "Ultimate Survival" sleduje Beara ve chvílích, kdy se vystavuje nepředstavitelně tvrdým podmínkám, riskuje tím svoje zdraví a často musí stát tváří tvář smrti.

V jedné epizodě spatříme, jak padákem seskočí do deštného pralesa na Kosta Rice, aby předvedl, jak v něm přežít a najít cestu z hluboké džungle zpět do civilizace. Od Jižní Ameriky na Aljašku, Bear míří do hor Chugach, kde si vyzkouší, jak přežít ve vysokých horách a vyvarovat se nebezpečí zrádného ledu. Předvede také, jak přežít v Pacifickém oceánu, kde čelil silným proudům a příbojovým vlnám, kolem dokola obklopen žraloky.

ZA TENTO TEXT VELICE DĚKUJI ADMINOVI STRÁNEK http://www.bear-grylls.wz.cz/
Bear_Grylls_2.jpg
bear_grylls.png
Bez názvu.bmp.png

Jaký způsob řazení rubrik vám vyhovuje ?

Abecední (6 | 12%)
Podle data přidání (10 | 20%)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one